STRAWBERRY MASQUE

/ niedziela, 30 września 2012 /
Cześć. Z racji tego, że wczoraj od razu nałożyłam tą maseczkę na twarz, dzisiaj pojawi się mini recenzja.Mówię mini, bo prawdopodobnie więcej nie będę miała przyjemności testowania tej maseczki (a przynajmniej w najbliższych miesiącach), więc opiszę tylko jej działanie jednorazowe. Tak więc zapraszam Was na mini recenzję

Montagne Jeunesse, Strawberry & Cream Gel Cream Masque A więc opakowanie tradycyjne jak dla maseczek. Za 5,99zł (w Douglas'ie) dostajemy 20 ml maseczki. Jedno opakowanie starcza na dwa użycia. Konsystencja, która według producenta jest żelowo-kremowa, jest bardzo rzadka. Przelewa się przez palce i ścieka z twarzy. Wyglądem i konsystencją przypomina jogurt. Ma w sobie delikatne drobinki, które prawdopodobnie mają przypominać peeling. Zapach choć truskawkowy, jest nieco chemiczny. Nałożyłam ją na oczyszczoną twarz i trzymałam zgodnie z zaleceniami producenta 15 minut. Po zmyciu skóra była gładka, lekko napięta i ogólnie bardzo przyjemna. Po zmyciu, nałożyłam jeszcze na twarz kapsułkę Dermogal. Rano twarz była gładka, przyjemna w dotyku, lekko napięta, odżywiona i jej koloryt był wyrównany. Maseczka oceniam na 5+ i jestem ciekawa jak sprawdzi się ta czekoladowa.
Aha, jeszcze jedna kwestia, maseczki są trudno dostępne, ja swoje znalazłam w Douglasie (w innym mieśćie), nigdzie więcej ich nie widziałam. Jak już wspomniałam nieprędko znowu będą u mnie gościć, nie wydaje mi się dobrą opcją jechać 30 km tylko po jedną maseczkę :)

Znacie ten produkt? Hit, czy hit? :)


 A tutaj skład dla ciekawskich:
Love you all, xoxo!

4 komentarze:

{ Miszka } on: 30 wrz 2012, 16:09:00 pisze...

aż muszę wypróbować jak zobaczyłam skład <3

{ Agata pisze... } on: 30 wrz 2012, 16:15:00 pisze...

Wydaję mi się, że widziałam te maseczki w drogerii Natura:)

{ outside-glass } on: 30 wrz 2012, 18:59:00 pisze...

Zawsze chciałam ją wypróbować :D

{ Diuna } on: 30 wrz 2012, 19:09:00 pisze...

pewnie zapach nieziemski:)

Prześlij komentarz

Bardzo mi miło, że zajrzeliście na mojego bloga. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Na pewno zawitam na blogu każdego z Was! :)

Łączna liczba wyświetleń

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga

 
Copyright © 2010 Nixfado blog, All rights reserved
Design by DZignine. Powered by Blogger