KERATYNA I WIŚNIA

/ sobota, 19 stycznia 2013 /
Cześć piękne! Dzisiaj szybka recenzja szamponu

Ce Ce, Salon, Szampon z keratyną i wiśnią


Skuszona słowem "nowość", które widniało na rossmannowskich półkach pochwyciłam ten szampon, chociaż nowością jako tako nie był, bo wiele razy o nim słyszałam. Za 500ml zapłacimy 20 zł (w Naturze), ja zapłaciłam za niego - jako, ze nowość - około 11 zł. Smukła, wysoka buteleczka i minimalistyczna szata graficzna to coś co od razu przykuło mój wzrok. Do tego ten zapach - prawdziwych wiśni. Po prostu obłęd. Lejąca, "uciekająca" przez palce konsystencja, nie wpływa na jego wydajność. Bowiem, produkt potrzeba naprawdę niewiele, aby dokładnie umyć włosy. Pieni się jak mało który szampon. Po użyciu włosy sa mięciutki, lejące i błyszczące. Chciałoby się je ciągle dotykać. Śmiało można nie stosować odżywki/maski po myciu. Nasz romans trwał w najlepsze, kiedy to zauważyłam, że po n-tym już myciu (po około tygodniu, może dwóch, a włosy myję codziennie) włosy zaczęły się szybciej przetłuszczać. Myte rano, już wieczorem wyglądały nieświeżo, były przyklapnięte i zwyczajnie obciążone. Szkoda, bo włosy po nim wyglądały naprawdę fajnie. Zostało mi go jeszcze sporo i używać będę go raczej sporadycznie, żeby zdenkować.  


 

Dajcie znać czy znacie ten produkt i jak sprawdził się na Waszych włosach.
Buziaki!

P.S. Zasypię Was teraz recenzjami, bo dużo produktów pokończyłam już dawno i wypadałoby coś o nich wspomnieć. Niedługo spodziewajcie się dużych zużyć..:)

5 komentarze:

{ outside-glass } on: 19 sty 2013, 19:05:00 pisze...

Wąchałam go ostatnio w rossmannie i byłam oczarowana, ale zdrowy rozsądek zmusza do denkowania zapasów :D

{ Madelayne } on: 19 sty 2013, 22:04:00 pisze...

A dziś miałam zamiar go kupić, bo widziałam w Rossmannie :) Dobrze, że przeczytałam o tej informacji dot. przetłuszczania, bo ja niestety myję włosy codziennie, bo inaczej nie wyglądają fajnie... Mimo tego i tak mnie kusi choć jeden z tej serii;)

{ mala0727 } on: 19 sty 2013, 22:21:00 pisze...

nie miałam, ale nie jestem przekonana
też myję codziennie włosy, mam podobną skłonność włosów jak Ty, jak by mi się jeszcze do tego przetłuszczały to chyba bym padła :D

{ Algadia } on: 19 sty 2013, 23:28:00 pisze...

Za każdym razem gdy widzę go na drogeryjnych półkach nie mogę powstrzymać się od tego ,żeby solidnie go obwąchać :D
Dla mnie ma zapach wycofanej wiśniowej gumy Hubba Bubba - całe moje dzieciństwo :)

{ Enka } on: 21 sty 2013, 00:25:00 pisze...

mam ten szampon i zapach kocham w nim najbardziej ;) używam od czasu do czasu i w taki sposób sprawdza się ok

Prześlij komentarz

Bardzo mi miło, że zajrzeliście na mojego bloga. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Na pewno zawitam na blogu każdego z Was! :)

Łączna liczba wyświetleń

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga

 
Copyright © 2010 Nixfado blog, All rights reserved
Design by DZignine. Powered by Blogger